Як не потрапити на гачок недобросовісного «фасадчика»?

Якого «фасадчика» можна назвати недобросовісним? Того, хто зацікавлений тільки в тому, щоб якомога швидше отримати гроші, а що потім трапиться з фасадом, йому плювати. Переробляти він не буде. Швидше за все, просто не вийде на зв’язок, якщо спробувати відправити йому претензію.

 

Що ж може статися з фасадом?

Найменша проблема – звивисті тріщини на штукатурці. З цим, як говориться, можна жити, хоча і неприємно. Стіна стає менш міцною, штукатурка може почати відвалюватися від неї шматками, навіть якщо повз будинок просто проїхало всього кілька важких вантажівок. А вже якщо поруч залізниця або трамвайні колії – пиши пропало.

Тріщини можуть просто псувати зовнішній вигляд фасаду, а можуть приводити до здуття, відпадання шматків штукатурки. Наприклад, на голову перехожого з восьмого поверху. Ну і звичайно, сильно знижується теплоізоляція таких пошкоджених ділянок стіни.

Якщо «майстри» неякісно поклали не тільки армуючу фасадну сітку, а ще й утеплювач, то він може почати відходити або відвалюватися від стіни. Мінімальна проблема – дрібні щілини, через які мешканці будинку будуть мерзнути. Але може знову ж і в голову перехожому шматком фасаду зарядити.

Найжахливіше, що неякісний фасад може просто завалитися. Такі обвалення трапляються щорічно, і винні в цьому або непрофесійні будівельники, або неякісні матеріали. Або і те, і інше одночасно.

 

Що ми пропонуємо?

Перш за все перевіряти якість використовуваних матеріалів. Всі вони повинні бути сертифіковані і відповідати всім стандартам! І утеплювач, і штукатурка, і армуюча сітка під штукатурку, і клей, і армуючий розчин. Абсолютно все, що купується для фасаду, повинне бути сертифікована!

Так, без сертифіката дешевше. Але це – економія за рахунок безпеки. Та й безглуздо купувати утеплювачі, нехай найдешевші, якщо вони в підсумку нічого не утеплять.

Ми – завод Latymer, виробляємо армуючу фасадну сітку штукатурну так званого середнього класу. Що означає – придатну для армування стін будинків різної висотності. Преміум-клас – це так звана антивандальна сітка, якою зміцнюють цокольні поверхи або використовують під обробку каменем; строго кажучи, вона потрібна далеко не кожному будинку. Наша сітка має як українські, так і європейські сертифікати якості. Поставляється в країни Європейського союзу і при цьому коштує дешевше за європейські аналоги, хоча за якістю їм нітрохи не поступається.

Якщо вам попалися «фасадчики», які стверджують, що фасадна сітка Latymer занадто дорога, значить, вони недобросовісні і збиралися використовувати неякісний матеріал.

Купуйте Latymer, не економте на безпеці!