Про компанію

Компанія LATYMER – це найбільший в Україні виробник і експортер будівельної армуючої сітки для штукатурних робіт. 

Наші виробничі потужності розташовані в місті Шостка Сумської області (Україна) на території Індустріального парку «Свема».

У рік компанія LATYMER виробляє більше 16 000 000 м2 сертифікованої скловолоконної армуючої сітки.

Мета компанії LATYMER:

зробити українські та європейські будинки енергозберігаючими, безпечними і гарними.

Місія компанії LATYMER:

виробляти і продавати високоякісну скловолоконну сітку, що сприяє надійному армуванню і зміцненню штукатурного шару в системі «мокрий» фасад.

Переваги заводу LATYMER

LATYMER - європейський виробник

Наш завод є найбільшим виробником армуючої скловолоконної сітки в Україні. Виробнича потужність – 16 млн м2 на рік. Гарантуємо ринкову ціну і високу оперативність у виконанні замовлень.

Європейські сертифікати якості ETA, FPC

Продукція заводу LATYMER маркується знаком СЄ, відповідає європейським вимогам ETAG 004 та EN 13499. За своїми технічними характеристиками наш продукт конкурент з відомими торговими марками Ceresit, Vertex, Valmiera, Baumit.

Стабільна якість

Система управління якістю LATYMER сертифікована відповідно до вимог ISO 9001:2015. Всі виробничі процеси на заводі регламентовані: від закупівлі сировини до упаковки і транспортування готової продукції. Кожна партія скловолоконної сітки супроводжується Паспортом якості.

Актуальний асортимент

LATYMER пропонує широку лінійку продукції. В асортименті – фасадна сітка від 120 до 165 г / м2. Склосітка відповідає європейським вимогам для систем утеплення фасадів і українським нормам ДБН.

Індивідуальні замовлення

За бажанням клієнта ми виробляємо ексклюзивний продукт під брендом замовника (Private Label). Можливий індивідуальний підбір щільності, кольору, намотування рулону, упаковки та етикетки.

Експорт сітки для штукатурки LATYMER

НАША КОМПАНІЯ ГОТОВА ДОСТАВИТИ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ В БУДЬ-ЯКУ КРАЇНУ СВІТУ!

Більше 50% виробленої нашими фахівцями скловолоконної сітки для штукатурки щомісяця відправляється в Німеччину, Румунію, Угорщину, Молдову, Литву, Францію та Італію.

Транспортування склосітки здійснюється з дотриманням всіх технічних норм і вимог.