Виробництво

LATYMER забезпечує повний цикл виробництва на власних потужностях: від снування і ткацтва – до упаковки вже готового брендованого продукту.

Ми випускаємо високоякісну армуючу скловолоконну сітку згідно ТУ У 23.1-26612172-001:2013 і Технічним карткам товару.

Система управління якістю ТОВ «Торговий Дім «ЛАТІМЕР» відповідає вимогам Міжнародної організації зі стандартизації (ISO 9001:2015).

Етапи виробництва сітки для штукатурки LATYMER

Закупівля сировини
Виробництво висококласного продукту починається з закупівлі якісної сировини

Виробництво висококласного продукту починається з закупівлі якісної сировини. LATYMER придбає сертифікований первинний матеріал у провідних європейських виробників скловолоконної нитки E-glass і утку, професійних німецьких постачальників лугостійких клейових дисперсій. Ми працюємо в рамках довгострокових договорів, що гарантує доставку сировини безперебійно і максимально оперативно.

Снування
Кілька сотень котушок склонитки заправляються в шпулярні

Це перший технологічний етап виробництва скловолоконної сітки. Кілька сотень котушок склонитки заправляються в шпулярні, звідки починається стадія снування. Кількість ниток на навої виставляється в залежності від щільності полотна і його показників на розрив – чим частіше крок, тим менше осередок і міцніше полотно.

Ткацтво
вал з основою переноситься і заправляється в професійний ткацький верстат, де відбувається основний процес - ввивання поперечної нитки - утка

Далі вал з основою переноситься і заправляється в професійний ткацький верстат, де відбувається основний процес – ввивання поперечної нитки – утка. В результаті переплетення двох системних ниток (основи і утка) утворюється цілісно наткана скловолоконна сітка. Важливо: завод LATYMER застосовує тільки перевивальне плетіння, що якісно відрізняє наш продукт від дешевого неякісного сегменту. Процес характерний тим, що нитки основи перевиті, вони обвивають один одного, а не йдуть паралельно (найчастіше у конкурентів). Як результат, на ткацьких верстатах уток ввивається в кручену основу, що в рази підвищує розривні властивості полотна.

Просочення
«Halten Stark»
Склосітка LATYMER просочується клейовою дисперсією з підвищеною адгезійною властивістю за німецькою технологією «Halten Stark»

Для отримання продукту, який зможе відповідати цілій низці технічних вимог, дуже важлива третя фаза – покриття полімерною дисперсією. Склосітка LATYMER просочується клейовою дисперсією з підвищеною адгезійною властивістю за німецькою технологією «Halten Stark». Натканий матеріал заправляється в спеціальну просочувально-сушильну машину і при високих температурах полімерізіруется кольоровою/безбарвною клейовою дисперсією зі спеціальними пластифікаторами. Далі склосітка сушиться, після чого основний технологічний процес вважається завершеним.

Лабораторний
контроль
Зразки кожної партії склосітки LATYMER проходять контроль якості в сертифікованій лабораторії.

Зразки кожної партії склосітки LATYMER проходять контроль якості в сертифікованій лабораторії. У Журналі розривних навантажень лаборант фіксує показники міцності сітки на розрив і її подовження в нормальному (сухому) стані і після замочування в лужному розчині. За підсумком складається Протокол готової продукції та Паспорт якості.

Пакування
Висушену і протестовану склосітку намотують в рулон на картонну гільзу.

Висушену і протестовану склосітку намотують в рулон на картонну гільзу. Рулони сітки маркуються етикеткою (з датою виробництва і номером партії), упаковуються в термоплівку або поліетиленовий рукав, встановлюються в картонні короби на дерев’яні піддони і відвантажуються на склад готової продукції.

Зберігання
Cклосітка LATYMER зберігається

Cклосітка LATYMER зберігається у вертикальному положенні в критих складських приміщеннях при температурі повітря від +10° C, в умовах, що запобігають можливі механічним пошкодження, а також потрапляння прямих сонячних променів і атмосферних опадів.

Характеристики сітки для штукатурки LATYMER

ВИТРИМУЄ ВЕЛИКІ НАВАНТАЖЕННЯ НА РОЗТЯГУВАННЯ І РОЗРИВ
БЛОКУЄ АГРЕСИВНЕ ЛУЖНЕ СЕРЕДОВИЩЕ
ЗРУЧНА В ЗАСТОСУВАННІ
ЗНІМАЄ ВНУТРІШНІ НАПРУГИ ФАСАДУ
СТІЙКА ДО ПЕРЕПАДІВ ТЕМПЕРАТУР
ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНА
Сфера застосування:

армування зовнішніх штукатурних шарів, в тому числі в фасадних теплоізоляційних системах (ETICS).