LATYMER здивував відвідувачів своїми можливостями по виробництву фасадної сітки. Підсумки виставки InterBuildExpo 2020

качество стеклосетки якість склосітки quality of the fiberglass mesh

В період з 28 по 30 жовтня 2020 завод LATYMER прийняв участь у міжнародній виставці InterBuildExpo 2020, де представив свій оновлений асортимент скловолоконної сітки для систем утеплення фасадів.

Всі три дні роботи виставки стенд LATYMER був в центрі уваги представників будівельних компаній, монтажників фасадних систем, будмаркетів та торгових організацій.

Найбільший інтерес у відвідувачів викликала висока якість склосітки і можливість швидкого отримання замовлення, так як завод знаходиться в Україні. Також зацікавила можливість виготовлення індивідуальних замовлень під торговою маркою замовника, вибору кольору штукатурної сітки та намотки рулону.

В рамках виставки InterBuildExpo 2020 завод LATYMER отримав близько 150 контактів компаній та приватних підприємців, які зацікавлені співпрацею безпосередньо з виробником. Частина крупних торгових організацій наразі розглядають наш завод як альтернативу імпорту, що стало актуально в період карантинних заходів, пов’язаних з коронавірусом (COVID-19).

Хочемо подякувати усім, хто прийняв участь в організації даного івенту! А з новими партнерами сподіваємося на подальшу співпрацю!