Завод LATYMER додав нову опцію у виробництві фасадної сітки

Фасадна сітка з логотипом Строительная сетка фасадная с рисунком logo branding of facade mesh

Напередодні Нового 2021 року завод LATYMER запустив в своєму виробництві лінію з брендування фасадної сітки логотипом компанії.

Фасадна сітка з вашим логотипом

Тепер і у вас є можливість зробити ваш продукт унікальним, захистити продукцію своїм брендом, виділитись серед безлічі схожих товарів.

Ми готові прийняти у виробництво оптові індивідуальні замовлення під вашим брендом (приват лейбл). Фасадна сітка з малюнком або просто з назвою компанії здатна значно збільшити ваші продажі і вигідно виділити вас серед конкурентів. Також логотип на штукатурній сітці підвищить впізнаваність вашої торгової марки і захистить від неякісних підробок.

Будівельна сітка фасадна з малюнком проводиться в асортименті в наступних стандартних кольорах: сітка фасадна зелена, помаранчева, жовта, синя, оливкова і біла. Малюнок наноситься одноколірний. Обсяги замовлень, які приймаються в виробництво штукатурної сітки з нанесенням малюнку – від 64 палет (100 000 м2).

На нашому Youtube-каналі для ознайомлення є наочна відео демонстрація процесу нанесення.

Для розміщення замовлень за вигідними цінами, ви можете зв’язатися c нами через вашого регіонального менеджера. Радимо не затягувати з рішеннями. Так як ближче до весняного будівельного сезону виробництво буде перевантажено замовленнями.

https://www.youtube.com/watch?v=kTzRGzDI30Q&feature=youtu.be