Технологія упаковки: збільшуємо в 5 разів швидкість виготовлення фасадної сітки LATYMER

упаковку рулонов сетки в термоусадочную пленку упаковку рулонів сітки в термоусадочну плівку packaging of mesh rolls in thermal film

Для захисту від пилу і вологи скловолоконна фасадна сітка в серйозних компаніях упаковується в спеціальну упаковку.

Зазвичай існує два види упаковки рулонів:

    1. Поліетиленовий рукав;
    2. Термозбіжна плівка.

Перший варіант більш дешевий, його дуже часто використовують китайські виробники сітки під штукатурку. Другий варіант упаковки раніше зазвичай застосовувався тільки в країнах Євросоюзу.

Компанія LATYMER ще в 2018 році перша на ринку України застосувала упаковку рулонів сітки в термоусадочну плівку і запропонувала такий вид продукції своїм клієнтам. До цього рулони пакували тільки в поліетиленовий рукав. Ця ідея припала до душі практично 90% всіх наших клієнтів.

Зараз для споживача важливий не тільки механічний захист продукції, але і її естетичний вигляд. У термоусадочній плівці вигляд склосітки більш привабливий у порівнянні з поліетиленовим рукавом. Рулон в «термоусадці» вигідніше виглядає на полицях будівельних супермаркетів і торгових майданчиках, особливо серед безлічі інших видів схожих сіток.

Відреагувавши на підвищений попит на даний вид упаковки, ми зважилися на модернізацію пакувального обладнання і придбали нове устаткування.

Не вдаючись особливо в подробиці, що нова пакувальна машина має фотоелектричні датчики для автоматичного виявлення продукту, виконує автоматичну упаковку, має високу ефективність і швидкість роботи, можна просто констатувати факт: машина дозволяє упаковувати всі 835 вироблених в зміну рулонів. Раніше обладнання заводу могло упакувати в «термоусадку» лише чверть від цієї кількості.

Тепер ми можемо на 100% задовольнити ваші побажання – загорнути продукцію LATYMER в європейський вигляд упаковки.

А в якій упаковці купує склосітку ваша компанія?