Штукатурка з фасадною сіткою у квартирі

Фасадна сітка при штукатурних роботах всередині квартири. Фасадная сетка

Зазвичай скловолоконну фасадну сітку використовують для зміцнення, власне фасадів у процесі будівництва будівель та монтажі системи утеплення. Це важливий елемент під час будівництва нового будинку. Без якісної склосітки в системі «мокрий фасад» стіни можуть навіть обвалитися. Але часто таку сітку використовують і для внутрішнього оздоблення квартири. Навіщо це потрібно?

 

Взагалі, головний сенс використання цього матеріалу – зміцнити штукатурку. Чим більший шар штукатурки, тим важливіше її зміцнити. У нормі, на рівну стіну, кладеться зовсім невеликий шар – до 2 см штукатурки. Він не вимагає обов’язкового додаткового армування. Однак якщо стіни нерівні і їх доводиться вирівнювати, або якщо ви плануєте внутрішнє оздоблення у вигляді ліпнини, без цього не обійтись. В цьому випадку вам знадобиться штукатурка з фасадною сіткою у квартирі.

Волога штукатурка, звичайно, дуже в’язка, але все ж таки не тверда. Поки вона не застигне, закон земного тяжіння невблаганно діє неї.

Фасадна сітка при штукатурних роботах всередині квартири або будинку виконує дві основні функції:

По-перше, вона не дає «сповзти» штукатурці до висихання.

По-друге, вона скріплює весь шар штукатурного шару цілісний моноліт. При цьому дуже важливо, щоб сітка була якісною, інакше тріщини практично неминучі.

Але є й хороша новина! Навіть дві. Перша – у нас є LATYMER, фасадна сітка європейської якості від українського виробника. Друга – у квартирі можна використовувати сітку меншої щільності, ніж для зміцнення фасаду багатоповерхівки, а вона дешевша.

Як кріпити сітку на стіну? Ось покроковий план:

  • очистити та заґрунтувати стіну;
  • нанести на неї штукатурний шар;
  • постелити склосітку – рівно, без провисів, укладаючи полотна унапусток на 10 см, вдавлюючи в штукатурку;
  • при необхідності додатково покрити сітку тонким шаром штукатурки;
  • дати цьому шару висохнути;
  • покласти ще один шар – фінішний, який повністю покриє сітку, щоб її було помітно.

Під час укладання сітки слідкуйте, щоб вона не кошлатилась, не рвалася, щоб вічка були однакового розміру і не деформувалися. Ну або просто купіть сітку LATYMER і не морочте собі голову. Адже LATYMER із радістю купують і в Україні, і в країнах Євросоюзу. Тому що вона перевірена і відповідає всім стандартам якості.