Як з’єднати два шматки фасадної сітки

Як поєднати два шматки фасадної сітки. Как соединить два куска фасадной сетки How to connect two pieces of facade mesh together?

Сенс фасадної сітки – стати каркасом для штукатурки, тримати форму стіни, не дати їй “стікати”. Саме тому важливо, щоб сітка армуюча скловолоконна була рівною. З комірками однакового розміру. Щоб не деформувалася і не з’їжджала. Але як цього досягти, якщо так чи інакше стіна ширша за рулон з сіткою? Як поєднати два шматки фасадної сітки так, щоб не було деформації?

З цього приводу не може бути двох думок. Існує стандарт ДСТУ Б В.2.6-36:2008, згідно з яким сітка фасадна зі скловолокна укладається унапусток. Причому один шматок має накладатися на інший на ширині 10 см (пункт 12.3.8 стандарту). Таким чином, якщо ви кладете поруч два шматки сітки або якщо у вас закінчився рулон і ви доставляєте частину шматком з іншого рулону – забезпечте укладання унапусток. Обов’язково враховуйте цей момент при розрахунку необхідного метражу склосітки для утеплення фасаду будівлі.

Для того, щоб не втрачати гроші і в той же час укладати сітку правильно, важливо, щоб у рулоні було стільки метрів, скільки зазначено на етикетці. На жаль, імпортні виробники нерідко «втрачають» метр-другий у великих партіях штукатурної сітки. Тому ми рекомендуємо купувати її тільки у перевірених виробників, таких як LATYMER. Сітка українського виробника LATYMER ніколи вас не підведе!

Вона має ще одну якість: вона не ламається при укладанні. Недостатньо якісна сітка осипається і ламається прямо в руках «фасадників». Через що вони змушені витрачати зайві сантиметри. Адже за досить великого залому вже потрібно класти унапусток. Інакше не буде армуючого ефекту, штукатурка попливе. Втім, якщо скловолокно ламається дуже часто, ніяка укладання внахлест не допоможе. Доведеться просто викинути неякісний матеріал. А значить, ви даремно витратите гроші – адже вам ніхто їх не поверне. Домогтися від імпортного ноунейму відшкодування збитків точно не вдасться.

Зовсім інша річ – український виробник! В разі виникнення спірних ситуацій, йому рекламацію подати набагато простіше. Чи не реагувати на неї він не може. Втім, навряд вам доведеться пред’являти претензії LATYMER. Якість цієї продукції давно визнана в Європі, куди продається більше половини виробленої на заводі сітки.

LATYMER – на захисті фасаду