LATYMER представить фасадну сітку на виставці InterBuildExpo 2021

LATYMER представить фасадну сітку на виставці InterBuildExpo 2021 LATYMER фасадная сетка InterBuildExpo 2021 LATYMER facade mesh InterBuildExpo 2021

З 17 по 19 березня 2021 завод LATYMER візьме участь у міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2021 та представить асортимент скловолоконної армуючої фасадної сітки власного виробництва.

Усіх наших українських та зарубіжних партнерів ми запрошуємо відвідати виставковий стенд LATYMER. Ви зможете детально ознайомитись з представленими зразками продукції та сертифікатами відповідності якості.

У чому суттєва відмінність від попередніх виставок фасадної сітки на InterBuildExpo?

Родзинкою цієї виставки буде виготовлена на нашому заводі склосітка з нанесеним логотипом. Цього року завод розширив лінійку продукції для своїх діючих клієнтів, що замовляють у нас під власною торговою маркою (приват лейбл) та запропонував скловолоконну фасадну сітку з малюнком. Ця опція є важливою для клієнтів, що вже мають власну лінійку будматеріалів та налагоджені канали збуту цих товарів під своєю торгівельною маркою.

Використайте у березні цю чудову можливість детальніше дізнатись про всі наші переваги перед конкурентами та умовами співробітництва з заводом-виробником LATYMER. На виставці ви зможете отримати відповіді на всі ваші питання, а також побудувати спільні плани і зав’язати співпрацю.

З усіма деталями стосовно розкладу роботи, заходів безпеки та інших умов відвідування, пов’язаних із карантинними обмеженнями через Covid-19 – ознайомтесь будь ласка на сайті організаторів виставки.

До зустрічі на виставці!

 

Місце: Міжнародний виставковий центр (МВЦ);

Адреса: м. Київ, Броварський пр-т, 15;

Дати: 17–19 березня 2021 року.