Підсумки участі у виставці InterBuildExpo 2021

Підсумки участі у виставці InterBuildExpo 2021 Итоги участия в выставке InterBuildExpo Results of participation in InterBuildExpo 2021

З 17 по 19 березня 2021 завод LATYMER взяв участь у міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2021, що проходила у місті Київ.

На даній виставці ми представили свій оновлений асортимент власного виробництва. Це традиційна лінійка продукції серій LATYMER ECONOMIC, LATYMER STANDARD, LATYMER PROFESSIONAL, а також склоткана фасадна сітка з малюнком (принтом логотипу).

За три дні виставки InterBuildExpo завод отримав близько 250 контактів. Найбільшу зацікавленість співпраці з нашим заводом цього разу виявили представники будівельних компаній, дистрибутори, компанії, що системно займаються утепленням фасадів, українські будмаркети та суміжні виробництва.

Значна частина відвідувачів була зацікавлена співпрацею з заводом по новій опції – брендування склосітки (нанесення логотипу). Для додаткового захисту від підробок з грудня 2020 року LATYMER почав випускати свою серію PROFESSIONAL з нанесеним малюнком. Завод запропонував власникам торгових марок виготовляти свою брендовану фасадну сітку на заводі LATYMER. Приват лейбл (private label) все більше набирає популярності в нашій країні, і вигідний як дистрибутору, так і заводу-виробнику. Більше половини від тих, хто звертався за даною опцією ще не мали у своєму асортименті фасадної сітки під власним брендом. Але бажаючи розвивати свою торгову марку прямо на виставці дали замовлення на виготовлення пробних партій склосітки щоб перевірити, як ринок відреагує на новий продукт під брендом дистрибутора.

Взагалі, цьогорічна виставка InterBuildExpo була активною та надзвичайно насиченою на нові знайомства. Не дивлячись на ситуацію, пов’язану з карантином, Україна розвивається та будується.

На виставці ми були дуже раді бачити наших постійних клієнтів та партнерів. Ми надзвичайно вдячні вам усім за довіру до нашої компанії та продукту, що ми виготовляємо!

https://www.youtube.com/watch?v=sXW3YK7MKkA