Завод LATYMER втретє підтвердив відповідність європейським стандартам якість своєї фасадної сітки

Завод LATYMER втретє підтвердив відповідність європейським стандартам якість своєї фасадної сітки качество фасадной сетки quality of facade mesh

28 липня 2021 року на заводі LATYMER в м. Шостка завершився щорічний аудит. На ньому представниками ДП «Технічний і випробувальний будівельний інститут Прага», що являється членом Європейської організації технічної оцінки в області будівельних продуктів (EOTА) в Чехії, було проведено перевірку відповідності європейським стандартам якості продукцію, кваліфікацію персоналу, лабораторію, процес виробництва фасадної сітки та контроль якості.

Європейський сертифікат LATYMER отримав ще у березні 2019 року. Відтоді щороку на заводі проходить повний аудит, що зачіпає всі процеси. Починаючи від оцінки процесу вибору постачальника сировини для виробництва до моменту відвантаження готової продукції на склад клієнта. За результатами аудиту завод отримав дуже високу оцінку та третій рік поспіль підтвердив відповідність Європейській технічній оцінці ЕТА і сертифікату FPS. Даний сертифікат надає право маркувати свою продукцію знаком СЄ та збувати її в країни Європейського Союзу.

Таким способом Євросоюз захищає свій ринок і споживачів від неякісної фасадної скловолоконної сітки. В європейських країнах фасадна сітка без наявності такого сертифікату не може з’явитися ні в жодному кошторисі, ні на жодному об’єкті. Скловолоконні сітки, які мають цей сертифікат, гарантовано утримають штукатурний шар в системах утеплення як мінімум 25 років, а реальний термін служби в нормальних умовах експлуатації може бути ще значно довше.

Ми радимо використовувати тільки якісні будівельні матеріали. LATYMER – це висока якість, підтверджена професіоналами.