Український національний виробник фасадної сітки LATYMER успішно пройшов аудит EOTА

Український національний виробник фасадної сітки LATYMER успішно пройшов аудит EOTА. Украинский национальный производитель фасадной сетки LАTYMER успешно прошел аудит EOTA Ukrainian national facade fiberglass mesh manufacturer LATYMER has successfully passed the EOTA audit

11 лютого 2022 успішно завершився черговий аудит на заводі LATYMER, що з 2019 щороку проводиться представниками EOTА (Європейської організації технічної оцінки в області будівельних продуктів).

В ході аудиту в першу чергу перевірялась відповідність встановленим європейським стандартам якість продукції, що виготовляється заводом. Також було перевірено освітньо-кваліфікаційний рівень персоналу, його навченість, лабораторію заводу, всі процеси виробництва фасадної сітки та здійснення безпосередньо контролю якості фасадної сітки.

Значна увага приділялась аналізу процесу вибору постачальника первинної сировини для виробництва, контролю процесу логістики та відвантаження продукції LATYMER на склад клієнта.

За висновками представників EOTА продукція заводу, процес її виробництва та кваліфікація персоналу відповідають Європейській технічній оцінці ЕТА і сертифікату FPS.

Європейська технічна оцінка ETA діє у всіх європейських державах-членах ЄС та країн Європейського економічного простору. Даний сертифікат дає право маркувати свою продукцію знаком СЄ і право експортувати її в країни Європейського Союзу.

Відсутність такого сертифікату унеможливлює появу неякісної продукції на ринку ЄС, а відповідно і в системах утеплення фасадів. Цей документ – своєрідна гарантія, що штукатурний шар в системах утеплення фасаду, де використовується склосітка, що пройшла перевірку відповідно вимог Європейського оціночного документу EAD 040016-00-0404 (раніше ETAG 004), буде міцним як мінімум 25 років. Реальний термін служби в нормальних умовах експлуатації може бути ще значно довший.

Ми завжди радимо в будівництві використовувати тільки якісні, сертифіковані будівельні матеріали.

LATYMER – дійсно європейська якість!