Що таке щільність фасадної сітки і чому вона різна?

Що таке щільність фасадної сітки і чому вона різна? плотность фасадной сетки

Щільність фасадної сітки скловолоконної – це дуже важливий показник. У школі, на уроках фізики і хімії ми вчили, що це відношення маси тіла до займаного цим тілом обсягом. У нашому випадку щільність це маса скловолоконної сітки і вимірюється в грамах на один квадратний метр (гр/м²). Від цього показника залежить, наскільки сітка якісна і чи підходить під технічне завдання яке перед вами стоїть.

Цей показник залежить від розміру вічка. Щільність сітки фасадної з вічками 10х10 мм буде менше, ніж сітки з вічками 5х5 мм. Крім того, щільність залежить від якості матеріалу, з якого сітка виготовлена, і його міцності. Для міцності скловолокно в сітці заплітають в «косички», і чим тугіше плетіння, тим вище щільність.

Пам’ятайте, що головне в сітці – якість. Неважливо, що ви будуєте: гараж, триповерховий будинок або палац, сітку завжди потрібно вибирати хорошу. Щільність – один з найважливіших показників якості.

 

Щільність армуючої сітки під штукатурку

Армована фасадна сітка призначена для зміцнення стін фасадів. Саме її випускає завод LATYMER. Сітка, придатна для використання в стінах будинків, повинна мати щільність не нижче 120 г/м2. Для висотних будинків краще взяти щільніше.

Штукатурна сітка LATYMER має щільність 140-165 г/м2. Вона ідеально підходить саме для фасадів будинків різної висотності: на триповерховий візьміть 140, на двадцяти трьох поверховий – 165 г/м2.

 

Щільність панцирної і архітектурної сітки

Панцирна сітка, яка називається також  антивандальн, має щільність понад 270 г/м2. Вона використовується для армування цокольних поверхів, яким доводиться витримувати дуже великі навантаження. Ще її застосовують для армування стін, покритих керамічною плиткою або каменем.

Зустрічається ще сітка зовсім невеликої щільності, наприклад 55 г/м2. Формально вона теж відноситься до фасадної, але правильніше називати її архітектурна. Її можна використовувати тільки при внутрішній обробці, а на фасадах – для армування невеликих декоративних деталей.

 

Фасадна захисна сітка

Взагалі з цими фасадними сітками буває суцільна плутанина. Під такою назвою продають і захисну сітку – ту саму, якою перед реставрацією обтягують фасади руйнуються будинків, друкуючи на ній зображення майбутнього фасаду. Ще її стелять поверх будівельних лісів, щоб захистити робітників від падіння. Зазвичай вона зеленого кольору.

Зрозуміло, її технічні характеристики абсолютно не дозволяють використовувати її під штукатурку. Однак бувають випадки, коли недобросовісні продавці намагаються продати її під виглядом армуючої. Відрізнити дуже просто: у армуючої сітки вічка строго прямокутні або квадратні, вона стійка до розтягування і агресивного лужного середовища. А якщо її зім’яти, негайно розпрямиться – ось як сітка LATYMER.