Як не потрапити на гачок недобросовісного «фасадчика»?

Як не потрапити на гачок недобросовісного «фасадчика»? Как не попасться на удочку недобросовестного «фасадчика»? How not to be deceived by an unscrupulous “facade maker”?

Якого «фасадчика» можна назвати недобросовісним? Того, хто зацікавлений тільки в тому, щоб якомога швидше отримати гроші, а що потім трапиться з фасадом, йому плювати. Переробляти він не буде. Швидше за все, просто не вийде на зв’язок, якщо спробувати відправити йому претензію.

 

Що ж може статися з фасадом?

Найменша проблема – звивисті тріщини на штукатурці. З цим, як говориться, можна жити, хоча і неприємно. Стіна стає менш міцною, штукатурка може почати відвалюватися від неї шматками, навіть якщо повз будинок просто проїхало всього кілька важких вантажівок. А вже якщо поруч залізниця або трамвайні колії – пиши пропало.

Тріщини можуть просто псувати зовнішній вигляд фасаду, а можуть приводити до здуття, відпадання шматків штукатурки. Наприклад, на голову перехожого з восьмого поверху. Ну і звичайно, сильно знижується теплоізоляція таких пошкоджених ділянок стіни.

Якщо «майстри» неякісно поклали не тільки армуючу фасадну сітку, а ще й утеплювач, то він може почати відходити або відвалюватися від стіни. Мінімальна проблема – дрібні щілини, через які мешканці будинку будуть мерзнути. Але може знову ж і в голову перехожому шматком фасаду зарядити.

Найжахливіше, що неякісний фасад може просто завалитися. Такі обвалення трапляються щорічно, і винні в цьому або непрофесійні будівельники, або неякісні матеріали. Або і те, і інше одночасно.

 

Що ми пропонуємо?

Перш за все перевіряти якість використовуваних матеріалів. Всі вони повинні бути сертифіковані і відповідати всім стандартам! І утеплювач, і штукатурка, і армуюча сітка під штукатурку, і клей, і армуючий розчин. Абсолютно все, що купується для фасаду, повинне бути сертифікована!

Так, без сертифіката дешевше. Але це – економія за рахунок безпеки. Та й безглуздо купувати утеплювачі, нехай найдешевші, якщо вони в підсумку нічого не утеплять.

Ми – завод LATYMER, виробляємо армуючу фасадну сітку штукатурну так званого середнього класу. Що означає – придатну для армування стін будинків різної висотності. Преміум-клас – це так звана антивандальна сітка, якою зміцнюють цокольні поверхи або використовують під обробку каменем; строго кажучи, вона потрібна далеко не кожному будинку. Наша сітка має як українські, так і європейські сертифікати якості. Поставляється в країни Європейського союзу і при цьому коштує дешевше за європейські аналоги, хоча за якістю їм нітрохи не поступається.

Якщо вам попалися «фасадчики», які стверджують, що фасадна сітка LATYMER занадто дорога, значить, вони недобросовісні і збиралися використовувати неякісний матеріал.

Купуйте LATYMER, не економте на безпеці!