Як правильно зробити утеплення фасаду

Як правильно зробити утеплення фасаду. Как правильно сделать утепление фасада

Утеплення фасаду як приватного будинку, так і багатоповерхівки робиться згідно з головними принципами. Взагалі кажучи, все на світі варто робити, керуючись ними, і фасади не виняток.

Отже, принципи:

  1. Робити все з відкритими очима. Ви повинні знати все про матеріали, які купуєте, про працівників, яких наймаєте, і про інструмент, з яким працюєте. Як цього добитися? Не купувати «ноунейм»: немає конкретного виробника – нікому пред’являти претензії. Та й неможливо переконатися, що вам говорять правду про характеристики товару. Є ім’я – є видані саме цій компанії сертифікати, є відгуки користувачів, є, врешті-решт, адреса і контакти, куди можна звернутися в разі чого;
  2. Купувати тільки досить якісні матеріали. Що значить «досить»? Відповідні чинним стандартам. Тобто потрібно подивитися в стандарт, потім – в характеристики матеріалів (підтверджені сертифікатами), і тільки потім приймати рішення про покупку. Стандарти, як і армійські статути, написані кров’ю і уламками будинків;
  3. Фанатично слідувати технології. Вона не просто так придумана. Кожна дія має сенс. Так, при утепленні фасаду не можна пропустити або навіть зменшити жоден з шарів. Не можна упустити жодну дрібницю. Наприклад, якщо стелити фасадну сітку не внахлест, а просто укладаючи поруч, вона не буде повноцінно виконувати свої функції, і фасад піде тріщинами. Якщо просто прибити утеплювач до стіни дюбелями, але не покласти його на клей, між ним і стіною утворюються зазори, де буде накопичуватися волога, а на стіну буде діяти нерівномірне навантаження. Стіна через це може потріскатися або впасти.

Якщо ви будете дотримуватися цих нехитрих принципів, ваш фасад буде міцним і простоїть довго, а в будинку буде завжди тепло і затишно. Якщо ж ви їх порушите, неприємні наслідки настануть неодмінно, питання лише в тому, які вони будуть. Наслідки можуть бути різними: від холодних зон в будинку до повалених стін. Не ризикуйте!

 

Ми пропонуємо вам купити для утеплення фасаду українську армуючу склосітку LATYMER. Вона проводиться за сучасними технологіями з якісної сировини. Її відповідність стандартам підтверджено сертифікатами, а ціна нижча, ніж у європейських аналогів. Імпортні «ноунейм», які без будь-яких документів, звичайно можуть коштувати дешевше. Але це той самий випадок, коли скупий платить двічі. Не женіться за миттєвою вигодою, яка потім обернеться додатковими витратами!

Купуйте LATYMER і насолоджуйтеся надійністю і затишком у своєму утепленому будинку.