Чому штукатурна сітка буває різних кольорів і яка краще?

Фасадна сітка LATYMER. Фасадная сетка LATYMER

Фасадна сітка торгової марки LATYMER, як і будь-яка інша, виготовляється в різних кольорах. Чому це так і, до речі, як саме виготовляється?

 

Як фарбують сітку?

Склонитка сама по собі біла. Якщо ніяк її не фарбувати, виходить біла склотканинна сітка – ось як LATYMER ECONOMIC. Якщо ми хочемо отримати кольорову сітку, то просочуємо її кольоровою клейовою дисперсією. Це просочення, звичайно, потрібне не тільки для фарбування в колір. Завдяки адгезійним властивостям скловолоконного матеріалу, просочення надає фасадній сітці міцність і стійкість до агресивного лужного середовища штукатурних сумішей. Весь процес фарбування і просочення докладно описаний на нашому сайті в розділі: Виробництво, а також в нашому Відео.

 

Який колір краще?

Практично вся наша сітка різна. За технічними характеристиками LATYMER ECONOMIC, LATYMER STANDARD і LATYMER PROFESSIONAL досить сильно розрізняються. Тому ми фарбуємо їх в різний колір. Однак однозначної відповіді на питання: «Який варіант краще?» не існує. Для чого краще? Що саме ви будуєте? Розкажіть нам, і ми вам порадимо.

Свого часу ми провели маркетингове дослідження і з’ясували, що в різних регіонах люблять сітку різного кольору. Це як з людьми: всі чоловіки і жінки влаштовані приблизно однаково, але хтось любить блондинів/ок, хтось – рудих, а комусь брюнети/ки миліше. У Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській, наприклад, більше люблять жовту склосітку, в Харківській, Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській – зелену, у Вінницькій і Житомирській – помаранчеву, в Київській і Чернігівській – склосітку білого кольору. Досвід показує, що більшість наших клієнтів швидко визначають, сітка якого забарвлення їм більше потрібна.

Серед безлічі нашої продукції немає тільки неякісної. Ми відверто пишаємося своїми сертифікатами відповідності, які підтверджують, що сітка для штукатурки LATYMER будь-якого кольору відповідає як українським, так і європейським стандартам якості. Наш завод єдиний в Україні може похвалитися всіма цими сертифікатами. Так що сітка будь-якого кольору краще, якщо це LATYMER.

 

Важливий нюанс!

Крім фасадної сітки під штукатурку, існує захисна фасадна сітка – нею, наприклад, обтягують будівельні ліси. Зазвичай вона зелена. Це не догма, так прийнято. Не переплутайте її з армуючою сіткою на кшталт нашої LATYMER STANDARD 160 і не купуйте її, щоб класти під штукатурку! Вона абсолютно для цього непридатна.

Відрізнити їх просто: армована сітка не розтягується, її вічка мають дуже чітку геометричну форму – вони квадратні або прямокутні. У LATYMER STANDARD 160 – квадратні, 5х5 мм. Захисна ж сітка, як правило, має вічка трикутної або ромбовидної форми, схожі на зубчики.

Втім, завод LATYMER захисну сітку не виробляє, так що якщо ви станете нашим клієнтом, ніяка плутанина вам не загрожує.

Під індивідуальне замовлення ми виробляємо, і ви можете у нас купити сітку під штукатурку наступних кольорів: зелену, оливкову, жовту, синю, помаранчеву, білу.

У будь-якому кольорі LATYMER – тримає міцно!