Відгуки будівельників і прорабів після роботи зі склосіткою LATYMER

відгуки про фасадну сітку LATYMER. фасадную сетку LATYMER

Ми виробляємо фасадну сітку LATYMER вже багато років і впевнені в її якості. Але цього недостатньо, адже головне для нас – це задоволені покупці. І, звичайно, вони є. Як європейські, так і українські будівельники полюбили нашу сітку і з задоволенням нею користуються.

 

З нашою сіткою навіть грали в гольф!

Прораб Сергій Ткаченко з компанії «Сумбуд» не обмежився теплими словами на адресу сітки LATYMER. Він провів цікавий краш-тест: покрив штукатуркою нашу сітку і більш дешеву китайську, і почав бити по ним м’ячиком за допомогою ключки для гольфу. Удар у Сергія хороший, так що вийшло бомбардування з силою крупного граду.

Від китайського зразка штукатурка відлітала величезними шматками, оголюючи сітку. Сітка не змогла утримати на собі штукатурний шар. На зразку зі склотканини LATYMER утворилася невелика вм’ятина, відлетів шматочок верхнього шару штукатурки. З огляду на, що Сергій взяв зовсім маленькі фрагменти «стіни», уявіть, що відбувається з великою стіною з неякісної сіткою після великого граду. Взимку в тріщини такого фасаду буде потрапляти волога, яка при замерзанні буде руйнувати всю конструкцію.

Ми вважаємо, що скловолоконна сітка LATYMER витримала випробування в цьому відео з честю. Сергій дотримується тієї ж думки.

 

LATYMER зручно стелити

Відомий український будівельний блогер Володимир Коваленко опублікував на своєму каналі Masterkladki відео про те, як він укладає сітку LATYMER. За його словами, з нашої сіткою зручно і легко працювати, вона не йде бахромою від шпателя, не сиплеться, не рветься і не береться складками.

Хотілося б зазначити, що якісна сітка і не повинна сипатися і рватися, але ми розуміємо, наскільки реальність далека від ідеалу. Так ось: з сіткою під штукатурку LATYMER можна наблизитися до ідеалу! Адже, як стверджують будівельники, які брали нашу сітку, вона за якістю не поступається європейським зразкам рівня Ceresit, а коштує куди дешевше.

Українські будівельники мають досвід успішного введення в експлуатацію будинків, в утепленні яких використовувалася сітка LATYMER, і радують нас повідомленнями, що фасади стоять міцно, на них не утворюються тріщини, спучування штукатурки, тріщини. Всі без винятку підтверджують, що LATYMER – тримає міцно!

Зрозуміло, серед наших клієнтів є і торгові мережі, оптовики, торгово-будівельні компанії, і вони теж нерідко передають нам позитивні відгуки будівельників і прорабів. Ми завжди раді їх чути і дуже пишаємося кожним з них.

 

Щоб купити склотканинну сітку, наші контакти:

+380 50 209 1907

+380 67 657 5697

sale@latymer.ua