Чому сітка фасадна заводу Латімер така популярна?

високоякісна склосітка. высококачественная стеклосетка

LATYMER – не просто високоякісна склосітка, виготовлена за європейськими стандартами і реалізується за українськими цінами. LATYMER – це дуже зручна штукатурна сітка.

 

Відвантажимо скільки треба і чого треба

Так як ми – український завод, транспортні витрати при закупівлі нашої сітки дуже малі. Для вас ніякого розмитнення, ніяких морських перевезень, все швидко, зручно і зрозуміло. Вам треба зовсім небагато сітки, на пробу? Будь ласка! Ми відвантажуємо оптом від одного піддона. Хочете спробувати різні види продукції? Будь ласка, будь-яка забаганка за ваші гроші! Хочете купити багато, але забирати поступово? Будь ласка! Ви можете місяць безкоштовно зберігати склосітку на наших складах.

 

Все пояснимо, покажемо і напишемо

Ми добре розбираємося в скловолоконній сітці – ми ж її робимо. А це означає, що наші фахівці нададуть відповідь на будь-які ваші питання, підкажуть, яку сітку LATYMER краще використовувати в якій ситуації. Ми можемо зробити приватлейбл (private label) – повністю за вашими параметрами. А відвантажуючи продукцію, забезпечимо її роздатковими матеріалами, де ще раз повторимо, яка сітка під штукатурку для яких стін оптимальна.

І звичайно, надаємо всі сертифікати. Власне, ви можете побачити їх і зараз – на нашому сайті. Хочемо звернути вашу увагу, що наша продукція маркована знаком CE, що означає, що вона продається в Євросоюзі – так, дійсно продається, і чимало.

 

Розглянемо всі претензії в найкоротший термін

Не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Тому, якщо ви будете чимось незадоволені – просто скажіть про це нам. Ми завжди поруч, нікуди не втечемо з території індустріального парку, де розміщується наш завод. У наших інтересах вирішувати всі проблеми швидко і взаємовигідно.

Так як ми виробляємо сітку склотканинну від самого початку до самого кінця, ваші претензії не пропадуть в нескінченній круговерті переведення стрілок, на кшталт «передамо ткачам», «передамо закупникам сировини» – ми і ткачі, і закупівельники сировини, і все інше. Якщо зроблена помилка, її зробили ми, а не якісь невідомі треті особи, нам її і виправляти. А ви заощадите час, звернувшись до нас.

Ну і звичайно, наші прайси не залежать від того, скільки ви заплатили нам минулого разу. Ми не станемо накручувати ціну, якщо були змушені відшкодувати вам частину суми – як роблять деякі недобросовісні продавці. Якщо хочете купити сітку фасадну в Києві недорого, то це до нас.

Ми впевнені: пройде зовсім небагато часу, і LATYMER стане світовим брендом.

Адже LATYMER – на захисті фасаду!