Утеплення фасаду: як зробити так, щоб не довелося переробляти?

фасад

Кожен будівельник знає, що якість фасаду залежить від двох основних складових: якість матеріалів і професіоналізм робітників. Можна взяти найякісніші матеріали, але порушити технологію, і фасад впаде або піде тріщинами. Можна залучити до роботи найдосвідченіших майстрів, але дати їм погані матеріали, і в найближчий час фасад доведеться переробляти.

Ми – завод в Сумській області, який виробляє фасадну сітку LATYMER. Ми не можемо підвищити кваліфікацію ваших співробітників, хоч і готові проконсультувати з будь-якого питання, пов’язаного з нашою продукцією. Однак ми можемо забезпечити вас якісною армуючою сіткою. І це не порожні слова: у нас є усі сертифікати відповідності якості.

 

Як виглядає неякісна сітка – чого потрібно уникати?

Перш за все, пропонуючи вам неякісну сітку, продавець не може показати потрібні сертифікати. Це – найперша ознака.

Далі вас повинні насторожити такі ознаки:

– нещільне прилягання сітки в рулоні, кривий, спучений рулон;

– явні косі за формою вічка сітки, що якраз добре видно в рулоні;

– якщо зім’яти склосітку, вона залишається хоч частково зім’ятою, а не розпрямляється практично відразу;

– якщо кілька разів перегнути волокно туди-сюди, воно кошлатиться або рветься;

– ви можете руками розірвати сітку, зробивши один різкий рух.

 

Чому LATYMER – якісна сітка?

Перш за все – тому що вона відповідає всім стандартам і, як правило, перевищує мінімально допустимі вимоги. Так, склонитки в сітці заплетені в косички, як того вимагає ДСТУ. Український стандарт вимагає, щоб розривне навантаження склосітки в сухому стані була не менше 15 Н/мм2 по нитках як основи, так і утка, мінімальне розривне навантаження сітки LATYMER по нитках основи становить 22 Н/мм2 (по нитках утка вона ще вище). Також ми пропонуємо нашу сітку для будинків різної висотності в залежності від її щільності, розміру вічка і розривного навантаження.

Зрозуміло, кожне наше слово підтверджено сертифікатами відповідності. Ми пишаємося тим, що завод LATYMER єдиний в Україні отримав сертифікати відповідності якості європейським стандартам і успішно збуває свою продукцію в країни ЄС. Однак нам, звичайно, хочеться достукатися і до сердець українських будівельників. Ми щиро раді кожному українському клієнту, і хоча їх у нас чимало, хочемо ще.

Якість нашої фасадної сітки дає нам всі підстави сподіватися, що з часом LATYMER стане брендом зі світовим ім’ям.

LATYMER – на захисті фасаду!