Як легко заощадити на утепленні фасаду?

Як заощадити на утепленні фасаду. сэкономить

Плануючи витрати на будівництво, практично кожен замислюється: на чому можна безпечно заощадити? І нерідко вибір падає на фасадну сітку. Адже вона така проста на вигляд, незамислувата, хіба може трапитися щось погане, якщо взяти ту, яка є дешевшою? Ну що там у ній може бути такого особливо неякісного?

Виявляється, може. І якщо ви заощадите на сітці, потім це може вилитися у величезні витрати.

 

Що трапиться, якщо використовувати неякісну склосітку?

Неякісна сітка під штукатурку як для фасаду, так і малярна сітка може:

– порватися – тобто перестане забезпечувати міцність і монолітність конструкції, це все одно, як якщо б її не було;

– розтягнутися – через це на стіні згодом утворюються тріщини;

– розчинитися в штукатурці, поки та не висохла, і її насправді не буде. Гроші на неї витрачені, а в стіні її немає.

 

До чого це призведе? Спочатку – до тріщин, а значить, до збитків. Виправляти стіну хто буде? Той, хто її будував, звичайно. Спочатку доведеться відбивати стару, потріскану і випуклу штукатурку, потім – класти нову, та ще й на нову сітку витрачатися. Чи не занадто дорого обійдеться така економія?

Але це ж не все. Фасад, що залишився без сітки, може зовсім обвалитися. Щорічно по Україні руйнується більше тисячі фасадів, і частина з них – саме через це.

 

Яка сітка якісна?

Якісна сітка насамперед відповідає всім вимогам ТУ, ДБН та ДСТУ. Недостатньо того, що виробник вам про це скаже, нехай покаже сертифікати відповідності стандартам якості. І якщо почне говорити, що сітки не сертифікуються, – не вірте. Ось у нас, наприклад, є не тільки українські, а й європейські сертифікати відповідності стандартам якості на нашу сітку LATYMER.

Деякі прості тести на побутовому рівні ви можете провести самі. Наприклад, візьміть сітку в руку і скомкайте. Потім відпустіть. Залишилася зім’ята? Погана. Швидко повернула первісну форму? Гарна.

Зігніть сітку, потім розігніть, повторіть кілька разів. Волокно витримує кілька згинів? Не ламається, не колеться? Хороша сітка.

З LATYMER ви можете проробляти це безліч разів, вона пройде будь-які випробування. Адже наша сітка не просто відповідає всім стандартам, вона багато з них перевищує. Наприклад, показники розривного навантаження – багато видів нашої сітки витримують вдвічі більші навантаження, ніж вимагає ДСТУ. LATYMER – тримає міцно!

І що не менш важливо, ця сітка – українська. Вона дешевше європейських аналогів, таких же за якістю, і лише ненабагато дорожче китайських, але які за якістю їй значно поступаються.

З нашої сіткою фасад простоїть довгі роки!