Фасадна сітка LATYMER: європейська якість, український виробник

європейським стандартам

Існує вислів, що немає пророка в своїй вітчизні. Не те щоб наш завод претендував на звання пророка, але в певному сенсі це висловлювання вірно і для нас. В країни Євросоюзу ми продаємо більше продукції ніж в Україні. Чому? Перш за все тому, що українці виявляють обережність з малознайомими брендами. А європейців в першу чергу цікавить якість і відповідність європейським стандартам.

 

Хто в Європі любить LATYMER?

Напевно, легше сказати, хто не любить. Нашу сітку штукатурну із задоволенням купують в Німеччині, Угорщині, Румунії, Греції, Франції, Італії та багатьох інших країнах.

Зрозуміло, популярність фасадної сітки LATYMER в Європі має свої причини. Перша і найголовніша – у нас є всі необхідні сертифікати, видані в Бельгії організацією EOTA, що підтверджують відповідність стандартам ЄС (раніше ETAG 004). Також, на нашому заводі впроваджено міжнародну систему контролю якості ISO 9001:2015. Щорічно ми проходимо аудити на виробництві та підтверджуємо якість нашої продукції. Не без гордості повідомляємо, що наш завод – єдиний сертифікований в Україні. Тобто, європейські фасадчики і будівельники знають Україну по сітці LATYMER.

 

Які вигоди від співпраці з нами отримають українські оптовики?

Перш за все – у нас немає жодного недоліку, який є у наших конкурентів – закордонних виробників фасадної сітки. Ми поруч, а значить, доставимо товар швидко, не змушуючи ваші гроші «маринуватися» по 2-3 місяці. Ви можете без проблем купити фасадну сітку в Києві, Харкові, Львові, Одесі чи іншому місті України. Ніяких морських перевезень, а значить, склосітка не промокне і не прийде в непридатність під час транспортування. Звичайно, ніякої мороки з розмитненням.

Крім того, ми відвантажуємо від одного піддону. Тобто, вам немає потреби брати відразу велику партію і потім ламати голову, де її зберігати. Хочете по трохи кожного кольору? Будь ласка! Хочете сертифікати і документи для участі в тендерах? Будь ласка!

Ну і звичайно, ми дорожимо своєю репутацією. Якщо раптом випадково вам попався брак, або ми переплутали кілька рулонів і відвантажили вам не те, чи ще якась біда трапилася – ми миттєво відреагуємо на ваше звернення і все виправимо. При цьому не доведеться довго чекати, адже ми поруч.

LATYMER – це європейська якість і європейське ставлення до клієнта. Але при цьому, купуючи нашу скловолоконну сітку, ви підтримуєте українського виробника.

Фасадна сітка LATYMER – якісно і недорого!