Навіщо потрібна скловолоконна сітка?

якісну скловолоконну сітку

Починаючи ремонт в своєму будинку, піклуючись про його утеплення, ми хочемо виконати будівельні роботи «на століття». Так, щоб стіни були міцними, штукатурка не обсипалася і не утворилися тріщини та щілини. Успіх в цій справі, виявляється, не вимагає великих розтрат: ваш ремонт залишиться гарним, рівним і непотрісканим протягом багатьох років, якщо… вибрати якісну скловолоконну сітку!

Кожен, хто професійно займається будівництвом, знає: скловолоконне полотно – це невід’ємний елемент для зміцнення поверхні при штукатурних роботах.

Якщо нанести штукатурку без використання скловолоконної сітки, то незабаром вона почне тріскати і відпадати. Сама по собі штукатурка не здатна справлятися з атмосферним тиском, різкими перепадами температури, вологості повітря і, тим більше, армувати стіни. Скловолокно ж бере на себе навантаження, надаючи оздоблювальному шару міцність.

Мало використовувати будь-яку склосітку .

Хороший результат визначають тільки відмінні якісні характеристики скловолоконної сітки

Багато імпортерів, щоб залишатися конкурентоспроможними в даному сегменті, прагнуть будь-якими способами знизити ціну продажу, і йдуть по шляху закупівлі фасадної сітки найнижчої якості. Тієї, яка розвалюється прямо в руках при роботі з нею, колеться, ламається при згибаннні. Дуже часто дешева склосітка проявляє нестійкість в агресивному лужному середовищі – вона просто розчиняється в штукатурці.

У середньому ціна професійної фасадної скловолоконної сітки LATYMER становить не більше 5-7% від вартості самої системи утеплення. Однак саме її якісні характеристики гарантують довговічність всієї енергозберігаючої конструкції.

Якими ж основними параметрами володіє скловолоконна сітка LATYMER?

Відповідає світовим стандартам щільності!

Скловолоконна сітка LATYMER відповідає міжнародним стандартам якості ETA і маркується знаком СЄ. Вона випускається в діапазоні від 125 г / м2 до 165 г / м2. Саме показники цієї щільності з розміром вічка 5х6/5х5/4х5 найчастіше використовуються для виконання фасадних робіт. Дана вимога прописана в технічній документації ETAG 004. Не варто економити і купувати товар меншої щільності, так як ви свідомо знизите надійність і міцність вашого фасаду в процесі експлуатації.

Стійка до розтягуючих зусиль сітка для штукатурки LATYMER

Якісне плетіння і просочення скловолокна LATYMER легко перевіряється за допомогою наступного тесту: невеликий шматок матеріалу треба зім’яти як звичайний “сніжок" і відпустити – сітка майже повністю відновить вихідну форму. Крім того, особливості плетіння візуально легко проглядається, якщо плетіння скласти удвічі і проконтролювати розмір і чергування комірок.

Міцність сітки для штукатурки на розрив

Цей показник в нормальному (сухому) стані повинен бути не менше 30 Н/мм по основі (тонка нитка) і в межах 40 Н/мм по утку (поперечна товста нитка, яка ввивається). Уток практично завжди міцніше основи, тому деякі імпортери при тестуванні сіток вказують в Паспорті якості товару лише один показник на міцність, що не відображає реальну картину. Міцність склосітки LATYMER Professional – понад 32 Н/мм по основі і більш 44 Н/мм. по качку. Ці дані відповідають європейським стандартам якості!

Лугостійкість сітки для штукатурки LATYMER

Найважливішим показником скловолоконної сітки LATYMER є лугостійкість. Лугостійкість сіток – це здатність полотна зберігати свої властивості міцності в лужному середовищі. Справа в тому, що штукатурні суміші та розчини на основі цементу мають агресивне лужне середовище з РН фактором >11. В такому середовищі міцність фасадної сітки знижується, а у дешевих, переважно неякісних китайських, – катастрофічно падає аж до повного розчинення полотна в розчині.

На завершення, хочеться побажати: зміцнюйте фасади тільки якісною скловолоконною сіткою

LATYMER: ВИБИРАЙТЕ ТІЛЬКИ НАЙНАДІЙНІШЕ!