Чому тільки ми експортуємо склосітку в Європу?

експортуємо фасадну сітку. фасадную сетку facade reinforcing mesh

На сьогоднішній день на всій території України тільки завод LATYMER має сертифікати відповідності українським і європейським стандартам якості.

 

На заводі LATYMER – повний цикл виробництва

Ми виробляємо армуючу фасадну сітку, яка використовується для утеплення стін за технологією «мокрий фасад». Закуповуємо тільки сировину: склонитки і клейову дисперсію для просочення. Все інше робиться на заводі. Кожна стадія виробничого процесу відповідає стандартам міжнародної системи контролю якості. Висока якість продукції і повний цикл виробництва дає можливість нам щорічно підтверджувати отримані нами сертифікати відповідності продукції стандартам, прийнятим в Україні і ЄС.

Ми можемо надати сертифікати якості та всі необхідні документи для участі вашої компанії в тендерах.

 

LATYMER йде в ногу з часом!

Скловолокно – саме по собі відносно нова технологія, але ми намагаємося стежити за всіма перспективними розробками в сфері виробництва фасадної сітки. Так, ми закуповуємо унікальну німецьку клейову дисперсію і здійснюємо просочення за сучасною технологією Halten Stark. У сукупності з перевивальним плетінням цей вид просочення дає сітці неймовірну міцність.

Наші співробітники навчаються за кордоном, переймаючи досвід провідних європейських виробників і впроваджуючи кращі світові тренди при виготовленні сітки під штукатурку.

 

І все це – не заради мистецтва, а заради якості

Технології заради технологій нас не цікавлять. Ми хочемо випускати по-справжньому якісну фасадну сітку, а значить, всі нововведення, які ми впроваджуємо, обов’язково підвищують технічні характеристики нашої продукції.

Сітка LATYMER з запасом відповідає як українським будівельним нормам, так і європейським стандартам. Вона такого ж якості, як провідні європейські бренди, тільки значно дешевше їх.

Ви повинні пам’ятати, якщо використовувати неякісну сітку, фасад піде тріщинами і може навіть звалитися. Щоб уберегти себе від подібних проблем все більше будівельників в Україні та Європі вибирають склотканинну сітку LATYMER – якісну і недорогу.