Аргументи: чому провідні торгово-будівельні компанії рекомендують армуючу сітку LATYMER?

склосітка українського виробництва LATYMER Ukrainian-made glass fibre mesh LATYMER

«Інтергіпс» – компанія з перевіреною репутацією, яка займає впевнені і стабільні позиції на українському ринку в області будівельних і оздоблювальних матеріалів. В її асортименті – більше 1 000 найменувань груп товарів європейських і українських виробників, призначених для будівництва, ремонту та декоративного оздоблення. «Успішний імідж компанії «Інтергіпс» багато в чому в її вибірковості: ми завжди пропонували клієнтам тільки якісні будівельні матеріали», – коментує наш співрозмовник, керівник Відділу закупівель Наталія Лозова.

– Наталія, розкажіть, будь ласка, як давно «Інтергіпс» працює на українському ринку? У чому її особливості?

– Буквально в минулому, 2017 році, нам виповнилося 20 років! Основний вид діяльності компанії – це оптово-роздрібна торгівля будівельними матеріалами від провідних європейських і українських виробників. Ми працюємо з брендами, які добре відомі в світі: Knauf, Сeresit, Thomsit, Baumit, Kreizel, Siltek, Полімін, Satyn… Саме у нас покупець зможе отримати консультацію досвідчених фахівців за матеріалами від фундаменту до покрівлі. Менеджери «Інтергіпс» допомагають вибрати найбільш підходящі будівельні матеріали, безпосередньо виходячи з потреб і побажань клієнта, виділеного бюджету для ремонту або будівництва.

– Як часто і в яких випадках Ваші менеджери рекомендують продукт LATYMER?

– Сьогодні одне з найпопулярніших напрямків – це утеплення квартир і будинків. Українці хочуть економити, щоб менше платити за енергоресурси. Ми пропонуємо утеплити житло. Таким чином господарі знижують теплопровідність приміщення і знижують витрати на споживання енергоресурсів. Зрозуміло, системи теплоізоляції фасадів досить багатошарові, незважаючи на це, саме сітка для штукатурки LATYMER значно збільшує довговічність всієї енергозберігаючої конструкції і забезпечує механічну міцність покриття.

– За якими критеріями «Інтергіпс» визначає якість скловолоконної сітки LATYMER?

– Для нас важливо, що склосітка українського виробництва LATYMER сертифікована, супроводжується гарантією і за своїми експлуатаційними характеристиками не поступається провідним торговим маркам Європи. Час і відгуки покупців «Інтергіпс» показали: фасадна сітка LATYMER надійно захищає поверхню від утворення тріщин і щілин, а також різких перепадів температури і вологості повітря. Вона міцно тримає комірку, стійка до лужного середовища, еластична, але при цьому дешевше європейських аналогів.

– На скільки керівнику Відділу закупівель великої торгово-будівельної компанії легко співпрацювати з самою компанією LATYMER?

– Особисто мені подобається підхід менеджменту компанії: завжди є в наявності асортимент зразків продукції «під клієнта», актуальна можливість індивідуального замовлення (вибір кольору, клейової дисперсії, розміру вічка, щільності, упаковки, етикетки) і, безумовно, важливий сам процес організації виробництва – на LATYMER товар відвантажують в обумовлені терміни.

– Що б Ви побажали будівельним компаніям, які поки ще не використовують наш продукт?

– Хоча б раз спробувати: співвідношення ціни і якості скловолоконної сітки LATYMER обов’язково порадує!