Утеплення фасаду будинку: чим краще?

Утеплення фасаду будинку: чим краще? Утепление фасада дома чем лучше The best way for facade insulation

Зараз багато хто утеплює свої квартири та будинки. І часом може здатися, що це просто мода така. Навіщо їй слідувати, якщо можливо вона скоро пройде. Ми дотримуємося іншої думки. Впевнені: будинок з утепленим фасадом краще, ніж будинок без такого.

  • По-перше, це, як можна здогадатися, тепло. Ви заощадите на опаленні. І навіть закупивши найдорожчі матеріали, все одно залишитеся у виграші. Тому що утеплений фасад не знадобиться міняти мінімум 25 років. А з якісними матеріалами – навіть довше.
  • По-друге, це гарно та естетично. Причому, як саме навести красу, вирішуєте ви, а не ті, хто будував ваш будинок (якщо, звичайно, це не були теж ви). Тому що тільки ви вирішуєте, яким буде декоративний шар. Хоч розмалюйте його або ліпниною обліпіть.
  • Нарешті, це працює на перспективу. У багатьох країнах будинок без утепленого фасаду не можна здати в експлуатацію. Та й старі будинки змушують переробляти. А якщо Україна теж піде цим шляхом? Чи не опинитеся ви років через десять перед необхідністю терміново робити утеплення або погоджуватися на знесення?

Щоб утеплений фасад служив довго, важливо підібрати якісні матеріали. Якщо купити що попало, це може викликати навіть обвалення фасаду! Важлива кожна дрібниця. Наприклад, сітка фасадна скловолоконна – начебто незначна деталь. Але якщо взяти неякісну, фасад незабаром розтріскається. Відомі випадки, коли через неякісну армуючу сітку фасад обвалюється.

Тому ми радимо не спокушати долю і купувати тільки сертифіковані матеріали, якість яких можна довести. Такі, як українська скловолоконна сітка фасадна LATYMER. Вона відповідає стандартам, що підтверджується українськими та європейськими сертифікатами. Близько половини виробленої продукції купують в країнах Європейського союзу. І це не дивно: при відмінній якості ціна на цю сітку штукатурну – українська. Тобто нижча, ніж на європейські бренди.

Крім того, склосітка LATYMER 5х5, 5х4 і 5х6 відмінно поєднується з різними матеріалами систем утеплення фасаду, включаючи провідні європейські бренди. Таким чином, ви можете використовувати її, щоб утеплити свій будинок «по вищому розряду».

Не сумнівайтеся: купуйте LATYMER!