Виробляємо будівельну скловолоконну сітку в повному циклі

виробник будівельної склосітки скловолоконну сітку в повному циклі building fiberglass mesh

LATYMER найбільший і єдиний в Україні виробник будівельної склосітки в повному циклі. Наявність замкнутого технологічного процесу підприємства створює ряд переваг. Для дилерів і оптових покупців – це можливість отримати якісний товар за максимально низькими цінами, гарантія стислих термінів виконання замовлення, а також право вибору характеристик продукту і упаковки.

Розташоване підприємство ТОВ «Торговий дім «Латімер» в м. Шостка Сумської області (Україна) на території Індустріального парку «Свема».

 

Потужності

Завод площею 2 264 м2 оснащений 29 професійними ткацькими верстатами. Інноваційні машини забезпечують річне виробництво 16 000 000 м2 скловолоконної сітки.

Особливу увагу на виробництві приділяють первинній сировині. LATYMER використовує європейську сировинну базу: висококласне скловолокно Е-glass і лугостійку полімерну дисперсію. Якісні характеристики матеріалу дозволяють сітці LATYMER відповідати стандартам міцності ЄС: витримувати великі розривні навантаження, відрізнятися високою лугостійкістю, переносити значні перепади температур і вологи.

Технологічний процес виготовлення скловолоконної сітки складається з трьох основних фаз.

Перша і друга фаза – це снування і ткацтво. Кілька сотень котушок з крученої склонитки проходять стадію снувания на ткацький вал. Далі вал з основою заправляється в професійний ткацький верстат, де відбувається ввиваня поперечної нитки. Таким чином, в результаті переплетення двох системних ниток (основи і утка), утворюється цілісно наткана скловолоконна сітка.

Для отримання продукту, який зможе відповідати цілій низці технічних вимог, дуже важлива третя фаза – просочення.

В цеху обробки натканий матеріал заправляється в спеціальну просочувально-сушильну машину і при температурі 120-160°C полімеризується кольоровою/безбарвною клейовою дисперсією. Уже висушену склосітку намотують в рулон на картонну гільзу.

На цьому етапі основний технологічний процес завершений, але товарний вигляд склосітка LATYMER набуває тільки після проходження ще однієї операції – упаковки.

Рулони сітки брендуються етикеткою (з датою і номером партії), упаковуються в термоплівку, встановлюються в картонні короби на дерев’яні піддони і відвантажуються на склад готової продукції.

Важливо: зразки кожної партії склосітки LATYMER проходять контроль якості в сертифікованій лабораторії. У Журналі розривних навантаженнь лаборант фіксує показники міцності сітки на розрив в нормальному (сухому) стані і після замочування в лужному середовищі. Після чого складається Протокол готової продукції та Паспорт якості.