Чи так потрібна штукатурна сітка?

Чи так потрібна штукатурна сітка? нужна штукатурная сетка fiberglass mesh so necessary

Зрозуміло, що всі ми намагаємося робити свою роботу якісно, ​​але при цьому мало хто відмовиться заощадити. Один з найважливіших питань – як витримати баланс, і заощадити, і зберегти якість.

Коли планують утеплення фасаду, нерідко думають так: «Ось штукатурна сітка, вона коштує так недорого в порівнянні з іншими будматеріалами. Напевно, вона неважлива. Що якщо її викинути з кошторису або купити найдешевшу, яка рветься в руках? Навряд чи якість сильно постраждає через цю дрібниці».

На жаль, це в корені неправильний підхід. Склосітка грає дуже важливу роль в утеплювальному пирогу. І штукатурні роботи без неї не можна вважати проведеними якісно. Різноманітні держстандарти пред’являють досить суворі вимоги до якості сітки.

Чому це так важливо? Тому що без такої «дрібниці», як штукатурна сітка, стіна втратить міцність, стане не однорідною, а як би складеною з різних фрагментів з різними фізичними властивостями. І при найменших поштовхах, деформаціях чи тривалої вібрації – в стіні почнеться «рух літосферних плит». В результаті стіна може впасти. Так це, власне, нерідко і відбувається.

Тому сітка не просто обов’язково повинна бути, вона ще й повинна неодмінно відповідати нормам. В Україні це ДСТУ Б В.2.6-36:2008. Проблема в тому, що деякі показники, які визначаються ДСТУ, неможливо виміряти «на око». Це робиться тільки за допомогою спеціального обладнання. І ви ніяк не можете бути впевнені, що у дешевих імпортних «ноунейм» ці показники відповідають ДСТУ. А ми можемо бути впевнені, що в більшості своїй не відповідають, тому що ми перевіряли. У нас і необхідне вимірювальне обладнання є, адже ми, завод LATYMER, виробляємо штукатурну сітку.

Гарна, брендова сітка відповідає всім нормам: як ДСТУ, так і європейським стандартам. Тому, якщо ви хочете будувати якісно, ​​обирайте її. Ми, звичайно, рекомендуємо LATYMER, тому що при українській ціні гарантуємо європейську якість. І ніяких рухнувших фасадів.

LATYMER – тримає міцно!