Штукатурна сітка: застосування

Штукатурна сітка: застосування. штукатурная сетка применяется fiberglass  mesh is used

Перш за все штукатурна сітка застосовується в системах утеплення фасадів. Існує дві технології утеплення: вентильований фасад і «мокрий» фасад. Раніше на території колишнього СРСР в основному робили вентильований. До нього всі звикли і тому в Україні продовжують робити так і зараз. В Європі і в усьому світі ця технологія вважається більш витратною. Як наслідок, на перше місце вийшла система утеплення методом «мокрого» фасаду. Цей варіант практичний і ефективний, як для холодних, так і для теплих країн.

Так ось, «мокрий» фасад робиться з використанням спеціальної сітки зі скловолокна, тобто з штукатурної сітки. З чого і як виробляється штукатурна сітка склотканинна можна детально ознайомитись на нашому сайті в розділі Виробництво. В ДСТУ БВ.2.6-36:2008 (п. 5.3) дуже докладно описується, як  робиться мокрий фасад і що на що кріпиться.

У цьому ж ДСТУ зазначено, що щільність склосітки для стін повинна становити не менше 150 г/м2. Наш завод LATYMER, також виробляє сітку серії ECONOMIC і STANDARD, яка має щільність 140 г/м2. Навіщо ж вона?

Склосітка такої щільності може використовуватися в системах утеплення фасадів з малою поверховістю, а також для внутрішніх оздоблювальних робіт. Її щільність недостатня для використання в фасаді високо висотних будівель. Але під штукатурку при внутрішній обробці приміщень її кладуть в штукатурний шар на ряду з малярною (архітектурною) сіткою. Зрозуміло, допустимо використовувати для цих цілей і більш щільну сітку 160 г/м2, але це економічно не зовсім вигідно.

Ми відповідаємо за якість своєї продукції і гарантуємо її відповідність стандартам. Ми впевнені, що сітку штукатурну, яку ви купите у нас – прослужить не тільки належні 25 років, а набагато більше. Однак це все вірно тільки при правильному використанні.

Для утеплення стін висотних будівель краще купити штукатурну сітку STANDARD 160 або PROFESSIONAL 165. І ваш фасад не впаде при сильних поривах вітру і попаданні на нього граду.

Якщо потрібно армувати штукатурний шар при внутрішній обробці приміщень, то сміливо купуйте скловолокнисту сітку ECONOMIC 140 і STANDARD 140.

Залежно від ваших потреб, звертайте увагу на технічні характеристики сітки і дотримуйтесь ДСТУ. Наші фахівці з радістю проконсультують вас і роз’яснять, яка штукатурна сітка краще підійде у вашому конкретному випадку.

Купуйте LATYMER – ми за високу якість!