Фасадна сітка: яку саме варто вибирати і чому?

фасад сітка facade

Побудувати будинок і здати його в експлуатацію – складно, довго і дорого, але це ще півбіди. Недостатня увага до деталей може призвести до трагедії. Щороку в Україні руйнуються 1000 фасадів. І далеко не завжди мова йде про старі, аварійні будинки. Чому ж це відбувається і як цього уникнути?

 

Як фасадна сітка під штукатурку рятує фасад?

Кожен професійний будівельник знає, що фасадну стіну армують сіткою, перш ніж штукатурити. Але іноді навіть досвідчені фахівці помиляються, вибираючи недостатньо якісний варіант. Фасад швидко йде тріщинами, а то і руйнується. Сітка може виявитися настільки погана, що перші тріщини з’являться дуже швидко і перешкодять здати будинок в експлуатацію. Ми – українська компанія LATYMER – ні за що вам таку не запропонуємо.

Отже, що ж робить фасадна сітка штукатурна:

– подібно каркасу тримає на собі штукатурний шар;

– через те, що штукатурка і стіна по-різному реагують на зміну температури і вологості, сітка працює своєрідним буфером і упереджує розтріскування;

– вона дуже міцна, тому добре захищає фасад.

 

Мета виправдовує засоби: якою ж має бути фасадна сітка?

Щоб був вищеперелічений результат, сітка повинна відповідати певним стандартам. Так, комірки в ній повинні бути максимально однаковими і свого певного розміру. Волокно – дуже міцним на розрив, стійким до лужного середовища, щоб не розтягуватися та не деформуватися. Якщо сітка тягнеться, вона не зможе перешкодити утворенню тріщин.

Намагаючись заощадити, іноді вибирають варіант подешевше. І це той самий випадок, коли скупий платить двічі. Вартість фасадної сітки становить від 3% до 7% вартості всієї системи утеплення. Різниця в ціні між неякісною та якісною продукцією невелика. А наслідки потім оцінюються у величезних грошових сумах, але часом і у втраченій репутації надійного забудовника.

 

Чому варто купувати LATYMER?

Відразу обмовимося: нехай не набагато, але наша продукція дорожче ніж дешева китайська склосітка. Причина проста: сітка фасаднаLATYMER якісніша (і ми можемо це довести). Нехай LATYMER ще не став відомий на весь світ – це тимчасово! Адже вже зараз ми експортуємо більше 50% нашої сітки в країни Європейського союзу. Наш товар сертифікований в ЄС і щороку проходить міжнародний контроль якості.

Таким чином, купуючи фасадну сітку LATYMER, ви:

– купуєте справжню європейську якість.

– підтримуєте українського виробника;

LATYMER – ТРИМАЄ МІЦНО!