Як кріпити штукатурну сітку до стіни?

Як правильно кріпиться штукатурна сітка. Как правильно крепится штукатурная сетка How is plaster mesh properly fixed

Штукатурна сітка – дуже простий будматеріал. Інтуїтивно зрозуміло, як з ним поводитися. Тому нерідко будівельники не вдаються в деталі і стелять її, як їм підказує здоровий глузд. Але іноді при цьому вони припускаються помилок.

Як правильно кріпиться штукатурна сітка?

Перш за все – вона не кріпиться в прямому сенсі цього слова. Тобто її НЕ прибивають цвяхами, не прикручують гвинтами, не закріплюють поверх брусочками або чимось подібним. Сітка втоплюється в густий матеріал, який потім застигне, – згідно зі стандартами. Це свіжий цементний армуючий розчин товщиною 2-10 мм. А вся ця конструкція повинна розташовуватися поверх утеплювача, закріпленого на стіні.

Сітка кладеться внахлест: краї повинні перекриватися на 10 см. Інакше міцність по краях знизиться – а це вже порушення технології.

З одного боку, розчин повинен достатньо проникнути всередину волокон, з яких сплетена сітка. Щоб при застиганні утворити монолітну конструкцію. З іншого боку, сітка не повинна роз’їдатися. Ну тобто, вона все одно буде роз’їдати, тому що штукатурка (а сітку зазвичай стелять саме під штукатурку), поки не застигла, представляє собою агресивне лужне середовище. Вона роз’їдає все, це неминуче. Однак в тому і фокус: щоб сітка витримала і не розчинилася більш, ніж допускає стандарт.

Саме тому особливо важливо вибирати якісну сітку, яка відповідає всім вимогам ДСТУ, якщо ми будуємо в Україні. Ми закликаємо не купувати найдешевшу сітку, на якій і виробник не зазначений, не те що технічні параметри. І яка в більшості випадків не відповідає нічому. Закладіть у свій кошторис трохи більше грошей, візьміть пристойний бренд, і вам не доведеться побоюватися за міцність фасаду.

Якщо вам важлива економія, краще купити LATYMER. При європейській якості – на цей бренд українська ціна, тому що він робиться в Україні. До того ж, наші фахівці завжди раді проконсультувати вас, якщо ви сумніваєтеся, що правильно зрозуміли, як і на що кріпити сітку. Ми в цьому розбираємося, адже багато років займаємося виробництвом саме цієї продукції.

LATYMER – на сторожі вашого фасаду!