Вентильований і мокрий фасад: що краще?

Вентильований і мокрий фасад. мокрый wet

Існує дві технології створення утеплених фасадів: вентильований і мокрий. Вентильований придумали раніше, і спочатку він заполонив все. У нього є важливий плюс: можна таким чином утеплювати старі будинки, оновлюючи і надаючи їм сучасного вигляду.

Тепер же в моду стрімко увірвався мокрий фасад (саме для нього потрібна фасадна сітка). В цілому світ перебудовується, і все менше виникає потреба оновлювати старі будівлі. Стрімке зростання населення і зміна стандартів якості змушує будувати нові будинки. Мокрий фасад на багато дешевше вентильованого. Тому, коли будинок зводиться з нуля, вибрати мокрий звичайно більш резонно.

 

Яку фасадну сітку краще використовувати?

Вся Європа, і не тільки вона, зараз активно будує мокрі фасади. Попит на матеріали для таких фасадів величезний. Фасадна сітка – малопомітна, але дуже важлива деталь будь-якого фасаду. Низька якість цієї деталі запросто може привести до обвалення фасаду. Тому в будівельних нормах і стандартах прописані жорсткі вимоги до якості сітки. Недотримання цих вимог перешкоджатиме успішній здачі об’єкта, так як може призвести до незворотних наслідків.

Бум мокрих фасадів чекає і Україну. Він уже починається. І попит на сітку фасадну росте з кожним роком. Але купувати європейську задорого, а безіменна – неякісна. Тому краще використовувати продукцію перевіреного українського виробника скловолоконної сітки. Ми, завод LATYMER, – один з таких виробників.

Ми виробляємо сітку для фасадних систем ETICS. Асортимент по щільності сітки від 140 г/м2 до 160 г/м2 в серії ECONOMIC та STANDARD, і від 145 г/м2 до 165 г/м2 в серії PROFESSIONAL.

З гордістю демонструємо на своєму сайті європейські сертифікати якості. Констатуємо, що поки ми – єдиний український виробник, який отримав їх.

Купуйте LATYMER – це якість, визнане в усій Європі!