З чого роблять фасадну сітку під штукатурку?

скловолокно. стекловолокно Fiberglass

Коротка відповідь на це питання – зі скла. Якщо ж відповідати в подробицях, все, звичайно, набагато цікавіше.

 

Виробництво склонитки

Так, спочатку береться пісок і роблиться скло. Звучить примітивно, а на практиці ж склонитки бувають самої різної якості. Завод LATYMER купує лише сертифіковану в ЄС сировину, адже і наша продукція повинна відповідати європейським стандартам.

Скловолокно виробляють з розплавленого скла, видавлюючи та витягаючи з нього нитки. Технологія дуже хитра, і отримане таким чином волокно начебто і зроблено зі скла, але властивості у нього інші. Воно не б’ється, не ламається, а легко гнеться, зберігаючи гнучкість. Так роблять склонитки трьох типів: Е-скло, S-скло і кремнезем.

Для виробництва фасадної сітки LATYMER використовується Е-скло. Ми закуповуємо його, а також клейову дисперсію, якою обробляється сітка для міцності, і це – єдине, що ми купуємо. Все інше робиться на нашому заводі.

 

Виготовлення склосітки

На наш завод склонитка надходить, змотана в котушки. Вони заправляються в шпулярні, і починається снування – натягування ниток основи. Уже на цьому етапі зрозуміло, на якому верстаті починається виробництво якого різновиду сітки LATYMER, адже налаштування на них будуть різні для сітки різної щільності.

Потім склосітку починають ткати: ввивати нитки утка – поперечні. Важливо, що склонитки основи при цьому не просто натягнуті паралельно, вони перевиті методом леноплетіння. Тобто кожна нитка основи в тканому полотні звита з двох. Це робить основу міцніше і вигідно відрізняє склосітка LATYMER від продукції багатьох конкурентів.

 

Унікальне просочення Halten Stark

Ми використовуємо німецьку клейову дисперсію і німецьку ультрасучасну технологію просочення Halten Stark. Це – найважливіша стадія виробництва: саме вона визначає відмінну якість фасадної сітки LATYMER. Просочуючи ткане полотно клейовою дисперсією, ми надаємо йому необхідні для армування властивості, а також фарбуємо в потрібний колір. Якщо клейова дисперсія безбарвна, виходить біла сітка. Синя, зелена, жовта штукатурна сітка виходять при просочуванні клейовою дисперсією відповідного кольору.

І нарешті, готова фасадна сітка LATYMER проходить контроль якості. Кожна партія перевіряється окремо, дуже прискіпливо, і тільки після цього готова продукція упаковується в рулони, які зберігаються у вертикальному положенні на спеціальних піддонах. Умови на складі теж ретельно контролюються. Завод LATYMER пишається тим, що ми застосовуємо міжнародну систему контролю. А це значить, можемо стверджувати, що наша сітка для штукатурки відповідає всім європейським стандартам.

Більш детальну інформацію про асортимент ви можете прочитати на нашому сайті. Купити фасадну сітку LATYMER і отримати відповіді на питання, що цікавлять ви можете, звернувшись за телефонами: +380502091907, +380676575697.